Feston sot ditëlindjen, nuk do besoni sa vite mbushi Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri eshte nje nga kengetaret me te pelqyera shqiptare e cila eshte ne skene tash e shume vite por vazhdon te pelqehet per zerin unik dhe stilin mahnites ne veshje. Cdo kenge qe ajo realizon shnderrohet menjehere ne hit ndersa sallat e koncerteve kur ajo performon jane gjithmone te mbushura plot.

Kjo pasi ajo ka shume fansa dhe njerez qe e pelqejne ate dhe muziken qe ajo ben e qe koheve te fundit ka sjellur edhe disa balada qe jane pelqyer shume nga publiku pasi shumicen e kengeve Dafina i kishte pasur ritmike ndersa tani ka pasur sukses edhe me to.


Dafina Zeqiri feston sot ditëlindjen. Artistja shqiptare, shumë e suksesshme mbush plot 34 vjet jetë. Ajo ka krijuar karrierë të madhe muzikore, duke arritur miliona klikime në hite e numër të madh të fansave gjatë jetës. Dafina së fundmi po punon në album i cili ishte gati por u shtye për disa arsye. E me siguri edhe albumi i saj do te jete shume i sukseshem duke iu referuar sukseseve te saj te tjera ku gjithmone ka mahnitur me projektet e saj.

Ndryshe, ne rrjet thuhet se ajo eshte ndare nga i dashuri i saj prej vitesh Dj Geek megjithese asnjeri nuk eshte prononcur per te konfirmuar apo per te mohuar dicka te tille edhe pse lajme per ta ne lidhje me kete vazhdon te kete ende duke percjellur cdo levizje te tyre ne rrjetet sociale.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *