Sara Hoxha kapet me komentuesit, shkak gjoksi i saj

Ndjekësit në platformën Tik Tok, e kanë komentuar së fundi gjoksin e blogeres.mKomentet e ndryshme e kanë bërë Sarën të reagojë, shkruan “Kosovarja”.Ajo ka zgjedhur të iu përgjigjet me një video duke ironizuar.

Sara u bë e njohur si e dashura e Ledrit, ku se fundi ishte pjese e emisionit “Ftesë në 5” . Ajo ne kete intervist ka folur per cdo gje rreth saj madje ka komentuar edhe ishat e te dashurit te saj Ledrit ku ka thënë se nuk është xheloze aspak për to.


“Nuk jam xheloze. Kur unë jam njohur e kam folur me Dafinën dhe kam nejt më të dhe e kam pothuajse shoqe me të cilin ai ka pasur diçka, për cilin personazh tjetër publik mund të bëhem xheloze. As për Dua Lipën e lë më të bëhem për dikë tjetër që s’ka pas gjë.”, tha Sara. Ajo po ashtu ka komentuar edhe zënkën e fundit me Ledrin për telefon. “ Ne më së shumti kemi zënka për përdorim të telefonit, pasi unë kur dal harrojë të përdor ose t’i dërgojë video atij, e tillë është edhe e fundit”.

Sara Hoxha, është blogere e famshme nga Shqipëria. Muaj me pare mori cmimin e Dancing with strars, duke u shpallur si futusja e atij spektakli mjafte te komentuar e te ndjekur. Ajo gjate spektaklit shfaqi shume emocione dhe pune te pa lodhur per ta arritur majat e suksesit. Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *