Author: linda

Prezantuesja shqiptare preket nga COVID-19 (FOTO)

Prezantuesja shqiptare, Arjola Shehu ka bërë me dije se është prekur nga Covid-19. View this post on Instagram 💚Well, you can take off all my clothes And never see me naked See me for...

Merret vendim i ri për fëmijët deri në moshën 10 vjeçare

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, pas takimit të Komitetit për vlerësim dhe koordinim të situatës lidhur me COVID-19, tha se tashmë ka një situatë më të qetë epidemiologjike, por paralajmëroi se do të tregohen...

Çfarë ka ndodhur në Gjermani?

Gjermania ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit me koronavirus. Gjermania ka publikuar numrin e rasteve të reja me COVID-19. Numri i rasteve të konfirmuara të koronavirusit në Gjermani u rrit me 1,192...

Zgjidhet Avokati i ri i Popullit ja kush është

Kuvendi i Kosovës e ka zgjedhur Naim Qelajn Avokat të Popullit. Për zgjedhjen e Qelajt në këtë pozitë kanë votuar pro 69 deputetë, pesë kundër dhe tre kanë abstenuar. Lexo Edhe: Dy luftëtarë thonë...