Author: linda

Kim Kardashian e pranon haptazi sëmundjen që e vuan

Kim Kardashian ka shkëmbyer disa foto për të treguar se si është jetosh me psoriasis: “Këtë vit ishte jashtëzakonisht e dhimbshme-e mbulor tërë fytyrën dhe mandej fitove artrit. Kim ka treguar se ajo për...

Kaq shumë ka ndryshuar ‘Zeynepi’

Hazal Filiz Kocugoze është aktorja shumë e njohur e kinematografisë turke. Ajo u bë e njohur me rolin e Zejnepit në serialin e mirënjohur ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo. Pas serialit duket se Zejnepi ka ndryshuar...

Edhe nga aeroplani Shyhrete Behluli mendon për fansat

Një grua e zonja, e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun mbarëshqiptar. Këngëtarja e shumë hiteve Shyhrete Behluli vazhdon të mbetet nga artistet më të pëlqyera në vend, shkruan “Kosovarja”. Përveç zërit të mrekullueshëm...

A e dini pse ndodh kapsllëku gjatë shtatzënisë?

Gati çdo shtatzënë, si rregull ditor, ka probleme me tretjen e ushqimit, me jashtëqitjen dhe kapsllëkun.Arsyet për këtë janë të ndryshme: në njërën anë, janë hormonet, sepse ato bllokojnë muskujt e zorrëve, kështu që...

HOROSKOPI DITOR, E PREMTE 20 SHTATOR 2019

DashiDashuria: Mos i kushtoni shumë vëmendje formës, por mbani në mend substancën, ajo që ju nevojitet është një person që varet nga ju. Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit!...

Teuta publikon momente intime me Adonisin

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, e ka dëshmuar edhe njëherë se është shumë e dashuruar dhe e lumtur. Fotografia që e ka publikaur së fundmi në Instagram flet shumë. Në të Teuta shihet...