Author: linda

Flet Robert Berisha për ndarjen nga Nora

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kohëve të fundit po përfliten në media se janë ndarë. Dyshja këtë gjë e kanë hedhur poshtë, madje ishte Nora ajo e cila së fundmi tha se ajo dhe...

Shikoni kush po bëhet burri i Gylserenit

Ishte roli i Gylserenit në serialin shumë të pëlqyer ‘Paramparca’ ai që e bëri aktoren e njohur turke, Nurgul Yesilcay. Përveç si aktore ajo është shumë e njohur sidomos për paraqitjen e saj dhe...

E ku t’mos rrëzohesh moj Rinë me këto këpucë

Nuk ka shumë ditë që është mbajtur “Alba Festival” në Zvicër. Shumë fytyra të njohur i bashkoi ky festival si Ledri, Rita Ora, Rina e shumë të tjerë. Kjo e fundit dha një performancë...