Author: linda

Andi dhe Melisa kapën mat rrugëve të Tiranës

Andi dhe Melisa janë dy protagonistët të cilet vazhdojnë të marrin vemendje ne media shqiptare. Ata jane perfolur shpeshhere per nje lidhje dhe bashkejetese gje te cilen nuk e kane pranuar, por tashme ne...

E teproi, Jasmina flirton haptazi me vëllain e Atdheut

Ditën e djeshme, Jasmina e “Përputhen” i habiti të gjithë me një koment në foton e Atdhe Xharavinës. “I bukuri im”, i shkroi ajo, ndersa konkurrenti i replikoi me një zemër dhe me një kurorë....

Njihuni me vëllanë e Rita Orës

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, njihet për afërsinë që ka me familjarët e saj. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo shumë shpesh publikon fotografi me ta. Më së shumti fotografi publikon me...