Author: linda

Horoskopi ditor, e Hënë 1 Mars 2021

Dashi Nuk do keni aspak dyshime sot ne jetën tuaj ne çift dhe do ndiheni gati te hidhni hapa me tej. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do preferojnë me tepër te...

Këto janë shtetet ku kosovarët mund të udhëtojnë pa viza

Pasaportat janë të nevojshme nëse dëshironi të udhëtoni jashtë vendit pasi ato verifikojnë identitetin dhe kombësinë tuaj. Ato i japin bartësit kalim të sigurt dhe mbrojtje në një tokë të huaj. Ekzistojnë disa lloje...

Shikoni sa është rritur Pëllumb Hajdari

Pëllumb Hajdari është njëri nga këngëtarët më të dashur për fëmijë, i cili me tekstet dhe klipet interesante ka fituar zemrat e shumë fëmijëve. Edhe pse këngët e tij janë realizuar shumë vjet më...

Big Mama sot feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush

Big Mama përmes një feste ka grumbulluar disa nga miqtë e ngushtë për të festuar ditëlindjen. Në Instagramin e saj, ajo postoi fotografi dhe video nga ndeja e organizuar ku shihet një ambient tejet...

Pse i fshiu komentet Jasemina pasi i komentoi Atdheu

Së fundmi, Jasmina ka publikuar një foto në “Instagram”. Ajo shihet veshur me një bluzë të Erlindit, gjë që mori vëmendjen e të gjithë përcjellesve, por që nuk mungoi edhe komenti i Atdheut. “Anticovidi...