Author: linda

Horoskopi ditor, e shtune 13 korrik 2019

DashiDo kerkoni me ngulm gjate kesaj dite me shume liri ne jeten ne cift, por do e kuptoni se ne fakt nuk eshte ajo qe iu leverdis me shume. Nga pasditja do beni me...

Sinan Vllasaliu humb një person të familjes

Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaiu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare. Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona. “U prehsh...

Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo është e martuar me këngëtarin e mirënjohur, Gjikon dhe tani po shijojnë muajt e parë si prindër të një djali që e...

A ju ka rënë në sy ky detaj tek Violetë Kukaj?

Violetë Kukaj pa diskutim që është ndër më të suksesshmet e zhanrit popullor. Një këngëtare e dashur dhe e respektuar e cila për aq gjatë sa ka karrierë qëndroi në kornizat e normales pa...

“Xhihan” shëtit nëpër Prishtinë

Aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nisë këtë të premte. Pettekaya ka lujtuar...

Zbulohet gjinia e fëmijës së Ermalit dhe Arianës

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë mjaft të përfolur në mediat rozë.Çifti tani janë në pritje të fëmijës së katërt, ku në këtë periudhë Ariana nuk heziton që të publikoi fotografi të...