Category: Showbiz

Dhurata Ahmetaj tregon të vërtetën mbi Xherdan Shaqirin

Këngëtarja, Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri thuhej se kishin nisur një romancë mes vete. Kjo për shkak se dyshja kishin filluar të ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale, por në të njëjtën kohë...

Ja si duket sot Asu nga seriali ‘Kara Sevda’

Melisa Pamuk është aktorja që po bën bujë në kinematografinë turke. Ajo nisi karrierën si modele për t’u bërë më vonë një aktore tejet e suksesshme. Në publikun shqiptar ajo u bë tejet e...

Mozzik tregon se a do të ribashkohet me Loredanën

Reperi Mozzik dhe ish-bashkëshorja e tij, Loredana Zefi, janë ndarë për më shumë se një vit. Të njëjtit përgjatë kësaj kohe kanë bërë tituj të shumtë në faqet rozë dhe shpesh komentohet raporti i...

Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Në një intervistë për emisionin Prive, reperi emri i vërtetë i të...

Ribashkohen Mozzik dhe Loredana?

I dhanë fund lidhjes së tyre muaj më parë, po mbeten ndër më të komentuarit dhe në secilën mënyrë mediat i lidhin me njëri-tjetrin. Ish-çifti Loredana dhe Mozzik ndonëse ndan rrugët, ata së fundi...