Category: Showbiz

Roberti tregon pse përlaheshin me Norën

Më shumë se dasma madhështore, bëri bujë ndarja e Norës me Robertitn. Çifti i njohur tash e sa kohë kanë qenë kryetemë e mediave rozë. Nora Istrefi dhe Robert Berisha dy këngëtarë të suksesshëm...

Fejohen Tea dhe Bearti?

Tea mori vëmendje me një detaj në një foto. Dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi vazhdojnë të mbeten emra shumë të komentuar në shtypin rozë. Kjo për faktin se Tea u...