Category: Showbiz

‘Bekim Qorri’ Lë Humorin, Bëhet…

Në video shihet se Astriti nuk është një profesionist në këtë drejtim, andaj mbante vetëm furçën e flokëve, ndërsa në ndihmë për tharësen i erdhi aktori Muhamed Arifi.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive Para...

Mimoza e ndryshon krejtësisht fytyrën me këtë grim

Edhe Mimoza Mustafa ka filluar me ndërhyrje të shumta në fytyrë. Përmes pozave të fundit që ka postuar, ajo duket krejtësisht si një femër tjetër, shkruan “Kosovarja”. Mënyra e grimit që ka realizuar, Mimozën...

Elita me vathët më interesant

Elita Rudi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke publikuar imazhe të shumta, ajo gjithmonë qëndron pjesë e rëndësishme e lajmeve, shkruan “Kosovarja”. Në imazhin e fundit që ka postuar,...

Mimoza Mustafa duket yll falë ndërhyrjeve kirurgjike

Mimoza Mustafa është këngëtarja e njohur e cila për vite më radhë ka arritur të krijojë hite të mëdha, ku ka sjellë edhe bashkëpunime të shumta me bashkëshortin e saj, Shkumbin Kryeziu. Dyshja, janë...