Category: Showbiz

Genta në këtë fustan po duket shumë e shëndoshë

Në mesin e këngëtareve që do bëhën nëna vitin 2021 është edhe këngëtarja Genta Ismajli. Është thënë se këngëtarja është shtatzënë ani pse ajo po ruhet e nuk po e ekspozon barkun shumë, shkruan...

Tuna merr vendimin/ Do largohem, s’do jem më…

Këngëtarja Tuna, ka vendosur të shkëputet përkohësisht nga muzika. Burime pranë “Prive” kanë bërë me dije se në muajt në vazhdim nuk do të ketë ndonjë projekte të reja nga këngëtarja. Gjithashtu ajo nuk...

Çka po ndodh mes Ledrit e Kides?

Menjëherë tek një bashkëpunim. Kështu kanë nisur të aludojnë së fundmi edhe fansat e Ledri Vulës dhe Kidës, pasi të dy këngëtarët janë shfaqur bashkë në një foto. Ledri ka publikuar në Instagram një...