Category: Showbiz

Njihuni me vëllanë e Rita Orës

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, njihet për afërsinë që ka me familjarët e saj. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo shumë shpesh publikon fotografi me ta. Më së shumti fotografi publikon me...

Shikoni sa është rritur Pëllumb Hajdari

Pëllumb Hajdari është njëri nga këngëtarët më të dashur për fëmijë, i cili me tekstet dhe klipet interesante ka fituar zemrat e shumë fëmijëve. Edhe pse këngët e tij janë realizuar shumë vjet më...

Big Mama sot feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush

Big Mama përmes një feste ka grumbulluar disa nga miqtë e ngushtë për të festuar ditëlindjen. Në Instagramin e saj, ajo postoi fotografi dhe video nga ndeja e organizuar ku shihet një ambient tejet...