Category: Showbiz

Pse i fshiu komentet Jasemina pasi i komentoi Atdheu

Së fundmi, Jasmina ka publikuar një foto në “Instagram”. Ajo shihet veshur me një bluzë të Erlindit, gjë që mori vëmendjen e të gjithë përcjellesve, por që nuk mungoi edhe komenti i Atdheut. “Anticovidi...

Fation bën deklaratën befasuese, tregon nëse

I ftuar në Glamour Zone, Fation Kuqari foli për jetën e tij personale dhe jo vetëm. Teksa moderatorja e pyeti nëse ka rr ahur ndonjëherë ndonjë femër, ai tha: Tani jo por kur kam...