Category: Showbiz

Konkurrentet e “Për’puthen” rrahën mes veti

Ditëve të fundit kanë vazhduar hyrjet e reja në “Për’puthen”, konkurrenti i ri Doriani që në hyrje të emisionit i tha Ledianës dhe Antonelës se i dukeshin si nusja me vjehrrën. Pas kësaj Antonela...

Shyhretja ka një urim të veçantë për mbesën

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të dashur nga publiku kosovar dhe shqiptar, shkruan “Kosovarja”. Përveç jetës profesionale, ajo komentohet mjaft shumë edhe për jetën personale, pasi është edhe aktive në rrjete sociale...