Category: Showbiz

Kaq të bukur e ka nusen fotografi Veton Osmani

Për vite me radhë ishte një nga fotografët më të njohur në vend, që ka punuar me pjesen më të madhe të estrades. Veton Osmani ka fotografuar emrat më influent të muzikës dhe botës...

Jasmina habit me veshjen e hapur

Jasmina Kadriu konkurrentje e Përputhen është mjaft e përfolur në mediat rozë. E shumica e lajmëve janë sigurisht për të dhe Andin pasi të dy kanë shprehur pëlqim ndaj njëri tjetrit mirëpo ende nuk...