Category: Horoskopi

Horoskopi ditor, e dielë 27 shtator 2020

Dashi Këshillohet që të bëni kujdes gjatë kësaj dite në raport me të tjerët. Vëmendje duhet treguar edhe në dashuri, pasi duke nisur nga e pasditja e së shtunës dhe të dielën, debatet do...

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Dashi Ditë pozitive për dashurinë. Nëse doni të takoni njerëz ose të shoqëroheni me ta, kjo është koha e duhur. Sa i përket punës, mundësi të reja janë në rrugë e sipër për ata...

Horoskopi ditor, e Premte 11 shtator 2020

Dashi Ju pret një ditë mjaft pozitive për dashurinë, por bëni kujdes që të mos kushtëzoheni nga probleme sipërfaqësore. Të ardhurat nuk janë të shumta, ndaj bëni kujdes që të vini në zbatim projektet...

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 shtator 2020

Dashi Jeta sentimentale e çifteve do lere për te dëshiruar sot. Asgjë nuk ka për t’iu ecur si duhet, madje nuk do mundojnë as debatet. Do jeni te parrezisueshem sot ju beqaret dhe do...

Horoskopi ditor, e Hënë 7 shtator 2020

Dashi Venusi do të ketë ndikim mjaft të favorshëm, çka do të bëjë që ata që janë vetëm të jetojnë situata intriguese. Mundësi të mira paraqiten në punë, pavarësisht ndikimit të kundërt të Saturnit....

Horoskopi ditor, e shtune 5 shtator 2020

Dashi Te dashuruarit do kalojnë një dite paksa te vështirë. Duhet te tregoheni paksa me te duruar dhe te pranoni te hapni rruge ndonjëherë. Beqaret do ndihen aq mire ashtu si janë saqë nuk...

Horoskopi ditor, e martë 1 shtator 2020

Dashi Mund të filloni të bëni zgjedhje të rëndësishme, për të ardhmen tuaj. Në dashuri, për fat të keq, shumë gjëra mbeten ende të paqarta. Edhe çiftet afatgjata mund të kenë përjetuar disa tronditje...

Horoskopi ditor, e premte 28 gusht 2020

Dashi Do jeni shume me te hapur gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe me ne fund do diskutoni edhe për disa tema delikate. Me dëshirë dhe durim do mund te zgjidhni...

Horoskopi ditor, e enjte 27 gusht 2020

Dashi Pozicioni i mirë i Hënës ju ndihmon të rikuperoni dhe të jetoni një gjendje rebelimi më të vogël. Do të jetë e mundur të fitohen disa sfida të vogla. Për dashurinë do jeni...