Kjo është fotografia që e postoi dhe e fshiu menjëherë Genta Ismajli

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli po përflitet shumë për jetën e saj private.

Ajo e ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin turk Huseyin Usta, i cili aktualisht po jeton në Zvicër.

Ajo nuk po e fsheh lidhjen e saj dhe po poston fotografi me të, por një fotografi të cilën e postoi ajo e fshiu menjëherë.  Ajo u shfaq brenda veturës super luksoze të të dashurit të saj, ajo po mbante në duar një trëndafil të kuq, të cilin ia ka dhuruar i dashuri, por nuk dihet arsyeja pse e fshiu menjëherë.

artikulli vazhdon më poshtë

Ndryshe ajo ka gati projektin me këngëtarin turk e cila nuk u publikua ende./gazetametro.net

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *