Pas ndarjes nga Roberti, Nora shoqërohet nga ky person

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora po e shijon jetën e saj si beqare.

artikulli vazhdon më poshtë

Së fundi ajo ka shkuar në Brezovicë me shoqen e saj Geta Beqën, e cila po e shoqëron Norën pas ndarjes nga Roberti.Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *