Veshuni trash, këto temperatura na presin sot

Mot i ftoht do të mbaj sot në vendin tonë.

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe në viset kodrinoro-malore do të ketë kushte për fjolla të lehta bore.

Të shtunën parashihet mot me intervale me diell.

artikulli vazhdon më poshtë

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -4 deri -7 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-4 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesish nga veriperëndimi me shpejtësi 1-6 m/s.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *