Nusja e Labit bën një ndryshim të papritur në pamje, befason ndjekësit e saj

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

artikulli vazhdon më poshtë

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka ndryshuar dizajnin e thonjëve.

Edhe në këtë rast, Qëndresa është treguar me shumë shije./ORAinfo/

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *