Çfarë i lidhë Norën e Arianën që janë kaq të afërta?

Njëra këngëtare e tjetra bashkëshorte e këngëtarit, por çfarë po i lidh njëra me tjetrën?!

Nora dhe Ariana Fejzullahu së fundmi janë parë duke bërë qejf, me sa shihet dy femrat më të përfolura të shoëbizit qenkan edhe shoqe të mira, shkruan “Kosovarja”.

Natyrisht kjo mbase ka ndikuar edhe shoqëria e Ermalit me të Robertit dhe Norës po ashtu.

artikulli vazhdon më poshtë

Ndryshe, Nora është mjaft e përfolur që pas ndarjes nga Roberti, e Ariana së shpejti do të bëhet edhe biznesmene.

E meqë kanë filluar të dalin bashkë me siguri që do ti shohim edhe herave tjera. /Kosovarja/.Lojtës Videosh

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *