Pajtesa ka dalur mbrëmë me shoqe, befasoi të gjithë me këtë pamje

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

artikulli vazhdon më poshtë

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet me një shoqe të saj dhe shfaqet me një stil të thjeshtë.Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *