Adelina Berisha po e feston sot ditëlindjen, nuk do të besoni sa vjet po i bën

Adelina Berisha prej ditësh ka udhëtuar drejt Amerikës, ku po qëndron për vizit te motra e saj.

Këngëtarja e njohur kosovare, atje po vazhdon të qëndroj edhe në festën e saj të ditëlindjes.

Adelina sot po feston ditëlindjen e 30-të, ndërsa mori një befasi të këndshme nga motra dhe nipi.

artikulli vazhdon më poshtë

“Faleminderit për Dafina dhe Ori për këtë surprizë kaq të bukur, sot është ditëlindja ime”, ka shkruar Adelina sipër fotografisë ku shihet një tortë mbi të cilën shkruan “Urime ditëlindja Linush”.

Ndryshe, lansimi i fundit i Adelinës është kënga “Loti im”, ndërsa ajo po punon në projekte të reja.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *