Për Shën Valentin, Gjiko e ka dërguar Elitën në ‘qytetin e dashurisë’

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita dhe Gjiko nuk hezitojnë të tregojnë sa të lumtur janë pranë njëri-tjetrit.

artikulli vazhdon më poshtë

E sot, Elita ka publikuar disa foto ku na tregon se për Shën Valentin, Gjiko e ka dërguar në qytetin e dashurisë, në Veronë të Italisë./ORAinfo/

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *