Shqiptarja tjetër në ‘Oscars’ që la pa fjalë me veshjen (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Elton John për “Oscars 2020”, ishte e ftuar edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti.

Bleona shkëlqeu e veshur me një fustan transparent, të dizajnuar nga stilsti Yousef Al Jasmi. Madje këngëtarja shqiptare tërhoqi edhe vëmendjen e mediave të huaja, ndër to revistës “Cosmopolitan”.

Përpos Bleonës në festën e “Oscars 2020” ishte edhe një tjetër këngëtare shqiptare.

artikulli vazhdon më poshtë

Bëhet fjalë për Eleni Foureiran e cila gjithashtu shkëlqente me veshjen e saj.

Eleni i ka lënë të gjithë pa fjalë me veshjen që i tregonte trupin e palestruar dhe në super formë.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *