Elita tenton ta vë djalin në gjumë, shikoni si e ngacmon Gjiko

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Sot, Elita ka publikuar disa foto ku na tregon se për Shën Valentin, Gjiko e ka dërguar në qytetin e dashurisë, në Veronë të Italisë.

artikulli vazhdon më poshtë

Kurse, Gjiko ka publikuar një moment ku shihet Elita duke provuar ta vë djalin në gjumë, e ai e ngacmon duke i bërë video./ORAinfo/

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *