Arbana: Edhe pse ndonjëherë më çmend

Arbana Osmani është një ndër moderatoret e cila pëlqehet nga të gjithë.

Puna dhe përkushtimi i saj e bën që të jetë e dalluar dhe shumë profesionale në profesionin që e zbaton, shkruan “Kosovarja”.

E veçanta e saj është edhe paraqitja fizike, ku Arbana çdo herë merr vëmendje me stilin që ka.

artikulli vazhdon më poshtë

Krahas kësaj, ajo është qendër e vëmendjes edhe rreth jetës private duke u përcjellur pothuajse për çdo detaj.

Përmes aktiviteteve në rrjete sociale, moderatorja shpesh ndan me ndjekësit momentet e bukura që i përjeton.

Sot përmes disa imazheve ajo uroi nënën e saj për ditëlindje me fjalë të çmuara.

Po ashtu, vëmendje merr ngjashmëria që kanë nënë e bijë e që Arbana shumë leht mund ta shohë veten se si do të bëhet kur të vjen n’moshën e saj. /Kosovarja/Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *