Robert Berisha tregon se me cilën nga femrat shqiptare do të ishte mbyllur në karantinë

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, së fundmi ka qenë i ftuar në edicionin e së dielës në “Krejt ka pak”.

Ai ka zbuluar shumë gjëra rreth kësaj periudhe të vetë-izolimit, ndërsa nuk ka hezituar të tregojë se me kë prej personazheve shqiptare do të ishte mbyllur.

I pyetur se me kë prej artisteve do qëndronte i izoluar, përgjigja e Berishës nuk ka munguar.

artikulli vazhdon më poshtë

“Do të mbyllesha me Rita Orën pasi është shumë pozitive, qesharake dhe është e jona”, ka thënë mes tjerash ai.

Roberti ditë më parë është liruar nga qendra e studentëve pasi qëndroi për disa ditë meqë ishte kthyer nga Turqia bashkë me një numër personash tjerë.

Ai rezultoi negativ në testin ndaj coronavirusit dhe kjo ishte arsyeja e largimit, përkundër se ato ditë qëndrimi bëri bujë të madhe mediatike.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *