Lulja ka dalë t’i shijojë rrezet e diellit, por habit me këtë veprim

Luljeta Përgjegjaj është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Lulja është përherë shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar Lulja nuk mungon me postime në rrjete sociale.

artikulli vazhdon më poshtë

Ajo sot publikuar një foto ku shihet se ka dalë për t’i shijuar rrezet e diellit, mirëpo, në foto Lulja shfaqet duke shikuar diku tjetër e ky veprim i saj mori gjithë vëmendjen e ndjekësve.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *