Lulja në gjendje të rëndë, Lirimit ia përmendin vdekjen, me reagimin e tij përloti të gjithë

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

artikulli vazhdon më poshtë

Lulja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka disa ditë që ka shkuar në spital.

E Lirimit dikush ia kishte përmend vdekjen nga kjo sëmundje, e ai ndër të tjera u lut që gruaja e tij të mos ketë një fat të tillë, sepse ai nuk mund të jetoi pa të./ORAinfo/

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *