A po ndihet Meda i lumtur në karantinë me gruan?

Këngëtari i njohur Mehdin Përgjeqaj apo ndryshe në publik i njohur si ‘Meda’ ka vite që është prezent në skenën muzikore.

Me të dalë në skenë erdhi me një stil të ndryshëm të muzikës, po ashtu edhe të pamjes, por që me kalimin e viteve ai u afirmua aq shumë saqë tani është ndër më të kërkuarit, shkruan “Kosovarja”.

Përveç sukseseve në muzikë, Meda gëzon edhe një jetë të lumtur bashkëshortore me gruan e tij Lulen, e cila me kalimin e viteve edhe ajo u bë pjesë e pandashme e mediave rozë.

artikulli vazhdon më poshtë

Së fundmi, çifti kanë ndarë një imazh nga karantina ku po duken mjaft mirë përkrahë njëri-tjetrit.

Natyrisht jo vetëm Lulja dhe fëmijët, po edhe vetë Meda ndihet i lumtur për këto çaste afër familjes që po i ndanë falë karantinës, duke pas parasysh angazhimet e shumta të këngëtarit e thuajse shumicën e kohës larg tyre./Kosovarja/.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *