Loredana guxon, shfaqet pa pikë grimi

Ajo padyshim është femra më e përfolur e momentit.

Loredana Zefi ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet e pa grimuar. Reperen Loredana Zefi e kemi parë se i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme dhe vishet me shumë stil, shkruan lajmi.net.

Mirëpo fansave sigurisht se u ka interesuar ta dinë se si duket ajo e pa grimuar, duke pasur parasysh se në shumicën e rasteve ka dalë në publik e grimuar, ndonjëherë deri në detaje e disa herë më thjeshtë.

artikulli vazhdon më poshtë

E as e tillë nuk e pati problem të dalë në Instagram.


Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *