(Video) Nuk doli vetëm fotoja duke u puthur/ Teas dhe Beartit i dalin pamjet në shtrat

Pasi nëpër media janë duke qarkulluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend malor me borë duke u puthur.

Pas fotografive ka dalur edhe një video tjetër, ku shihet Tea dhe Bearti në një shtrat, afër njëri-tjetrit

Ndërsa, përmes disa videove në InstaStory, Andi thotë se nuk ka shpjegim se çfarë po ndodh, dhe se së pari është duke pritur që të sqarohet me Tean, pastaj do të tregojnë se çfarë ka ndodhur.

artikulli vazhdon më poshtë

 

http://web.magazina-shqiptare.com/wp-content/uploads/2021/01/video-1611938967.mp4?_=1

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *