Feston datëlindjen e e bukura Almeda Abazi, burri aktori turk i bën urimin që do donte çdo grua

Sot është një ditë e veçantë për bukuroshen shqiptare, Almeda Abazi. Ajo feston ditëlindjen, por edhe përvjetorin e martesës me aktorin turk, Tolgahan Sayisman.

Sigurisht nuk ka munguar një urim nga Tolga në këtë ditë, i cili me pak fjalë ia ka shprehur dashurinë në mënyrën më të bukur Almedës.

Aktori ka zgjedhur foton më të ëmbël të bashkëshortes dhe ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen, i lumtur që je dashuria ime, që je gruaja ime, që je nëna e djalit tim. Të dua shumë”.

artikulli vazhdon më poshtë

Edhe Almeda gjithashtu ka postuar një foto nga dasma e tyre dhe ka shkruar: “Gëzuar përvjetorin e katërt zemër…dhe gëzuar ditëlindjen për mua. Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta. Ju dua të gjithëve”.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *