Kur s’ke c’i bën gomarit, i bie samarit/ Nuk kishte cfarë t’i bënte Teas: Olsa i kthehet vajzave të tjera-Ato vijnë për…

Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory, ku i është përgjigjur pyetjeve të tyre rreth programit.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse mendon se vajzat vijnë në “Përputhen” për famë dhe Olsa i ka habitur të gjithë me përgjigjen e saj. Ajo ka replikuar se ky dyshim bëhet gjithmonë dhe më shumë prezent në program.

“Ndonjëherë? Ky është dyshimi që sa vjen dhe bëhet më prezent në këtë program”, ka shkruar autorja e “Përputhen”.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *