FOTOT/ Nuk e mohojnë dot më: Andi dhe Melisa kapen me presh në duar në restorant

Mirëpo të zotët e punës e kanë mohuar vazhdimisht madje edhe kanë bere shaka me situatën.

Gjithsesi kësaj here nuk shpëtojnë dot. Kjo pasi një fans I ka fotografuar të dy ne makinë pranë një restoranti në periferi të Tiranës.

A janë vërtet bashkë? Kjo mbetet për t’u parë?!

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *