“Seriozisht e ke ti?”, Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin

Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet.

Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “seriozisht e ke?”, ndërsa tha se kishte pritur që Jasmina të zgjidhte atë në takim dhe jo Erlindi.

Ai madje tha se në një mënyrë u dëshpërua, duke i thënë Jasminës se është e paqëndrueshme.

Debati:

Jasmina: Janë dy pëlqimet e mia

Andi: Seriozisht e ke ti?

Jasmina: Çafrë përgjigje pret ti?

Andi: Mu duk ky takim si me qenë duke parë “Titanikun”.

Më shumë lojë se sa bisedë

Jasmina: Ça të pengoi ty që nuk kishte komunikim?

Andi: Unë pas Rinianit kisha pritshmëri që do më zgjidhje mua në takim të dytë.

Nuk më zgjodhe.

Ti më ke kritiku që po sillesha me të gjitha njësoj.

Por kjo që ke bërë ti me Erlindin, ishte e njëjta gjë që ke berë për mua.

Pas puthjes që patëm nuk e di…/blic

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *