Ishte si një dritë dielli/ 4-vjeçarja i dha fund jetës pa dashje, gjithçka ndodhi në sy të nënës: Askush nuk e kupton se ç’po heq

Një mama e hi dhë ruar ka përshkruar se ishte në një f err të vërtetë pasi vajza e saj katër-vjeçare u v ar vetë ak siden talisht në një pemë.

Vogëlushja Freya Thorpe po luante me një shoqen e saj me biçikleta, kur helmeta që kishte në kokë u l idh pas një peme në Upper Heyford, Oxon.

Ajo u dërgua me ur gje ncë në s pital por u nda nga jeta dy ditë më vonë. Nëna e saj Elise Thorpe ka ende dhi mbje pasi ende po vu an largimin nga jeta të Freya-s që nga shtatori2019. Ajo tha: “Ne jetojmë çdo ditë dhe natë në f err, t ortura dhe pi kë llim që nuk mund ta kuptojë askush”.

Marrë nga Revista Ora

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *