I doli fotoja me një fëmijë në karrocë dhe me një grua përkrah/ Flet Fatjoni: Ai fëmijë është…

Fation Kuqari, një nga djemtë më në zë të momentit, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ nga Ester Bylyku, në RTV Ora.

Ai sqaroi për herë të parë, foton e cila ç mendi të gjithë rrjetin. Fationi shfaqej pranë një vajze, e cila po shtynte karrocën e një fo shnje. U tha se Fationi ishte baba, dhe kishte g ënjyer publikun.

Por si qëndron e vërteta?

artikulli vazhdon më poshtë

Fation Kuqari tha për moderatoren Ester Bylyku: Nuk kam fëmijë. Ajo vajza është motra ime, dhe në karrocë ndodhej nipi im. Nuk jam baba.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *