E harroi Romeon/ Jonida Maliqi merr dhuratën e madhe nga një mashkull tjetër: E ka mbushur me…

Këngëtarja Jonida Maliqi ka n darë një video ku shfaqet përpara një buqete të madhe me trëndafila të kuq.

“J.M”, shkruhet mbi trëndafilat e kuq duke mos zbuluar dot asnjë detaj më shumë rreth kësaj surprize. Këngëtarja nuk ka shkruar asgjë tjetër, ndonëse ka lënë të kuptohet se kjo dhuratë e ka h abitur.

Nuk dihet ende se cili është adhuruesi sekret i Jonidës, megjithatë kjo tufë plot trëndafila mbetet një dhuratë tejet speciale dhe plot dashuri.

artikulli vazhdon më poshtë

Kujtojmë se në emisionin e saj, ‘Jonida’s Room’, Maliqi zbuloi se është ‘single’.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *