A është ajo apo jo? Genta nuk njihet më me foton e fundit, shfaqet pa grim por shikoni ndryshimin në trupin e saj

Këngëtarja, Genta Ismajli është mjaft aktive në rrjetet sociale kur herë pas here nd an me ndjekësit foto të ndryshme nga përditshmëria e saj, ku nuk mungojnë as fotot me partnerin.

E ku ruar gjithmonë dhe e bukur në çdo dalje të saj Genta rrë mben me mijëra komplimenta nga fansat.

Mirëpo, një foto e këngëtares së fundmi po bën xhiron nëpër rrjetet sociale. Teksa është në palestër dhe pa make-up Genta i ka bërë të gjithë të pyesin veten “A është ajo?”.

artikulli vazhdon më poshtë

Këngëtarja shihet mjaft ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *