Del fotoja/ Momenti kur gocat e “Për’Puthen” dhe gocat e “Love Story” bëjnë xing me njëra tjetrën: Upss

Kete taktike e ndjekin shume prej vajzave te ekranit qofshin ato VIP apo keto figurat e rastesishme te Perputhen apo Love Story.
Jane disa dyqane veshjesh qe japin te njejtet fustan dhe vajzat e ekranit bejne xing me njera tjetren.

I tille ka qene rasti i Sindit te Perputhen dhe Generdes se Love Storyt. Fustanin e njejta Sindi e ka veshur ne “Shiko Kush Luan”, Generda tek nata finale ne udhetimin ne Stamboll.

Por kjo s’eshte gje e re tashme, mezi po presim kete fustan ta shohim tatuazh ne trup diku tjeter.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *