Meri sjell foton më të bukur në përqafim të Saimirit

Saimiri dhe Meri janë çifti që dolën nga emisioni Love story.

Edhe pse Saimiri u njoh me disa vajza në emision, në fund ai zgjodhi Merin si të dashur.

Tashmë ata po shihen vazhdimisht bashkë ku edhe po sjellin foto për fansat.

artikulli vazhdon më poshtë

Së fundmi është Meri ajo që postoi një foto në krahë të Saimirit./Infokosova/

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *