Gazetari shqiptar: Personat që dalin nga “Përputhen” janë persona me

Bledi Mane në edicionin e radhës të emisionit “E diel” kishte një pë.rplasje mes dy ish-konkurrenteve.

Ai e ak.uzoi Ana Lleshin se ka çrregullime mendore madje shtoi se personat të cilët dalin nga “Përputhen” dalin me pasoja.

“Personat që dalin nga Për’puthen janë njerëz me dy personalitete dhe vuajnë nga një çrregullim mendor.

artikulli vazhdon më poshtë

Janë vënë para një pr.esioni social, në karakterin e tyre shoh luhatje të mëdha.

Dhe Ana dhe Shqipja nxorën në pah një krenari të tepruar, duhet një psikolog për këta personazhe që marrin pjesë në këto emisione”, tha Bledi Mane.

Ana, e nervozuar replikon dhe largohet nga studio: “Kush je ti të na gjykosh? Nuk do rri të të dëgjoj ty, s’kam nerva”.
Ndryshe, në emisionin e djeshëm Ana Lleshi u pyet për një histori të saj që nuk e bëri publike asnjëherë.

artikulli vazhdon më poshtë

Ajo tha se ka pas dëshirë të flas por tashmë ka krijuar një jetë të re ka një rreth të ri shoqëror dhe nuk dëshiron që askush ta shoh si gjynah./Blic/

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *