O zot i madh/ Babai shqiptar për pak sa nuk i merr jetën vajzës 3- vjece ja pse

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë në fshatin Cerven të Fierit. Po l icia njofton se shtetasi E.T., duke drejtuar automjetin tip zetor ka a ksid entuar vajzën e tij 3 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Fierit, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi he timor ndodhet në vendngjarje. Njoftimi i poli cisë:

Fier/ Informacion paraprak: Sot rreth orës 11:15, në fshatin Çerven, në oborrin e banesës së vet, shtetasi E. T., duke drejtuar mjetin tip zetor, ka ak sidentu ar vajzën e tij 3 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

artikulli vazhdon më poshtë

Grupi het imor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *