Nexhat Osmani me tatu në krah, por nuk shihet çfigurë e shkronja ka

Nexhat Osmani është njëri ndër emrat më të pëlqyer në skenën e muzikës popullore.

Këngëtari na Mushtishti përveç profesionalizmit është i njohur edhe familjarisht, ku gjithmonë në mediat rozë shkruhet për të dhe familjen e tij, shkruan “Kosovarja”.

Pas një sezone të lodhshme, këngëtari këto ditë po relaksohet me familjen e tij.

artikulli vazhdon më poshtë

Nga pushimet, ai dhe gruaja e tij po ndajnë momente të shumta për ndjekësit e tyre.

Në mesin e imazheve, ajo që na bie në sy është tatuja në dorën e Nexhatit mirëpo nuk mund të vërehet çfigurë e shkronja ka.

Edhe pse baba i tre fëmijëve, Nexhati nuk e ndal realizimin e dëshirave sikur të ishte në moshë të re. /Kosovarja/

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *