Flet Ana Kauri pasi iku nga Përputhen/ A e ka takuar apo jo Fatjonin?

Ana Kauri është padyshim një nga ish- konkurrentet më të përfolura në ‘Përputhen’, e larguar pak javë më parë, me pretendimin se nuk ndihej vetvetja.

Ndërkoh rrjeti shpërtheu në dyshime se Anën jashtë e priste Fation Kuqari, i cili në një intervistë të tij theksoi se shpresonte shumë që Ana të dilte beqare jashtë.

Në një intervistë me ndjekësit në rrjetin social Instagram, një nga ndjekësit kuriozë nuk hezitoi ta pyeste në lidhje me këtë dyshim : A ke dal në takim me Fationin pasi keni dal të dy nga Përputhen?

artikulli vazhdon më poshtë

Dhe përgjigjia e Anës ishte: Jo.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *