Mesazhe të dhimbshme nga familjarët pas vrasjes së 15 vjeҫarit nga Gradica

Një 15 vjeҫar nga fshati Gradicë i Komunës së Drenasit ka mbetur i vdekur nga një bashkëfshatar i tij, derisa babai i tij është në gjendje të rëndë nga plagët e marra.

Thuhet se në një konflikt për mal, ka shkuar deri tek vrasja e këtij 15 vjeҫari dhe plagosja e babait të tij.

Në një mesazh në Facebook, një familjare e tij ka treguar dhimbjen e madhe të familjes për humbjen e djalit të vogël.

artikulli vazhdon më poshtë

“Sot toka dhe qielli me lot Allahu na takoft në xhenet gjithmonë në zemrat tona ngushëllime familja ime dhe gjithë farefisi e mbarë shqiptaria edhe pse s’jam në mesin e juve dhimbjen e kam edhe më të madhe, pusho i qetë engjull”, ka shkuar ajo.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *