Moti sot

Moti sot me vranesira dhe reshje te dobeta bore.
Temperatura:
Mengjesi -2°C,
Dita 3°C
Nata -4°C.
Neser moti ne mengjes me vraneaira e fjolla bore, mesdita me kthjellime te pjesshme, mbremja e kthjellet.
Temperatura:
Mengjesi -4°C,
Dita 4°C,
Nata -9°C.
Era nga veriu sot 20-45km/h, neser veriu 20-48km/h.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *